لطفا صبر کنید ...

مشاوره تحصیلی

خرداد ۱۳, ۱۳۹۸ 0
مشاوره-تحصیلی-تلفنی-مرکز-مشاوره-،-نوروفیدبک-و-روانشناسی-کرانه-خرد-۸۸۵۴۸۹۶۰.jpg

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی / حضوری

پیشرفته تر شدن زندگی و بالا رفتن سطح آن و کمتر شدن وقت افراد به علت مشغله ی زیاد باعث شده است که همه ی افراد با مشکل کمبود وقت روبرو شوند و مدام برای انجام هر کاری به این فکر کنند که اگر این کار را انجام دهند دیگر برای انجام بقیه کارها وقتی برای آن ها نخواهد ماند. در این بین خانواده هایی که فرزندشان درگیر انتخاب رشته و کنکور سراسری است یا فردی که قصد انتخاب رشته یا تغییر رشته را دارد، فرصت رفتن به مراکز مشاوره تحصیلی و انتظار و نوبت و … را ندارند. پس بنابراین مشاوره تحصیلی تلفنی یکی از آسان ترین راه برای مشاوره گرفتن است.

یکی از بهترین مزیت های مشاوره تلفنی این است که نیاز به حضور فیزیکی ندارد و می توانید در هر موقعیتی و در هر مکانی بدون سختی و مشکل با مشاور خود در مرکز مشاوره ، نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد تماس بگیرید و از مشورت و راهنمایی های متخصصین ما با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتری استفاده کنید. یکی دیگر از مزایای مشاوره تلفنی و غیر حضوری هزینه کمتر آن نسبت به مشاوره های حضوری است. از نظر مادی و هزینه می توان گفت مشاوره ی تلفنی هزینه های اضافی تاکسی و غیره را حذف می کند.

مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاوره و روانشناسی کرانه خرد 88522410
خیلی از افراد برای آمادگی در آزمون و کنکور دچار نگرانی اضطراب و استرس می شوند.

عدم حضور فیزیکی در مرکز مشاوره ، نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد یکی دیگر از مزایای مشاوره تلفنی است. خیلی از دانش آموزان و دانشجویان تمایل به حضور برای مشاوره گرفتن ندارند و به خاطر دلایل مختلفی از حضور در مراکز مشاوره اجتناب می کنند. اما از طریق تماس با یک مشاور متخصص حرفه ای این امکان را به آن ها می دهند، که بدون نیاز به حضور فیزیکی از تمام اطلاعات مشاوره ای استفاده کنند. خیلی از افراد برای آمادگی در آزمون و کنکور دچار نگرانی اضطراب و استرس میشوند. نا آشنا بودن با نحوه امتحان، سوالات و نگرانی اینکه زمان کافی برای مرور کامل درس های گذشته را نداشته باشند.

مشورت با یک مشاور تحصیلی خیلی از همین نگرانی های پیش پا افتاده را برطرف می کند. مشاور علاوه بر مشاوره تحصیلی شما، از نظر استرس و اضطراب هم شما را آماده میکند و با راهنمایی هایی که انجام می دهد استرس و اضطراب شما را کاهش می دهد و شما هم از لحاظ تحصیلی و روانی برای این آزمون مهم آماده می شوید.

مشاوره تحصیلی چیست؟

با توجه به تخصصی و پیچیده‌تر شدن دنیای امروزی نسبت به گذشته، پاسخ به سوالات و چالش‌های زندگی‌های امروزی نیاز به روش‌های نوین و تخصصی تری دارد. استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی از یک فرد متخصص در زمینه روانشناسی به شما کمک می‌کند تا به یک خودشناسی درست برسید، سپس با آگاه کردن شما نسبت به آینده، می‌تواند شما را همراهی کند تا ببینید که آینده این انتخاب واقعا همان ایده آلی است که به دنبال آن می‌گردید یا نه !!

مشاوره تحصیلی تلفنی

دسترسی به مشاوران متخصص و با تجربه در زندگی های امروز با توجه به سرعت زندگی، کمبود وقت، هزینه های رفت و آمد و …  نیازمند صرف هزینه، وقت و انرژی زیادی است. مشاوره تلفنی یک راه حل مناسب برای برطرف کردن این مشکلات می باشد. متخصصان مرکز مشاوره نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد آماده همراهی شما در تمامی مراحل تحصیلی هستند. برای دریافت مشاوره تحصیلی می توانید با متخصصان مرکز مشاوره نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد در هر نقطه ای از کشور که هستید تنها با یک تلفن تماس بگیرید. علاوه بر این می توانید از مشاوره تحصیلی حضوری این مرکز نیز بهرمند گردید.


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

بیست − هفت =


درباره ما

مرکز مشاوره ، نوروفیدبک و روانشناسی کرانــــه خرد ، در سال ۱۳۹۶ و با بهره گیــــری از کادری مجرب شروع به فعالیت کرد. مسئولیت فنی این مجمــوعه را دکتــر مـــریم شاهرخی ، دانــش آموخته روان شنـــاسی بالینی عهده دار هستند. در این مرکــــز خدمـات روان درمانی انفـرادی ، مشـاوره کــودک و نوجــوان، مشاوره خانواده ، نوروفیدبک، بیوفیدبک، آزمون های روانشناختی، کارورزی ، گفتـــار درمانی و بازی درمـانی ارائــه می گردد.

کلیه حقوق این قالب برای مرکز مشاوره، نوروفیدبک و روان شناسی کرانه خرد محفوظ می باشد

بالا