مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی و غیر حضوری مرکز مشاوره، نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد ۸۸۵۲۲۴۱۰

مشاوره تلفنی و غیر حضوری مرکز مشاوره، نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد ۸۸۵۲۲۴۱۰

 

 

مشاوره تلفنی ، امروزه در میان مردم استقبال زیادی پیدا کرده و مزایای بسیاری نیز دارد. روش مشاوره تلفنی روانشناسی بسیاری از مردم را وا می دارد تا با صرفه جویی در زمان (ترافیک و رفت و آمد)، از این امکان برای رفع مشکلات روانشناختی خود استفاده کنند.

مشاوره تلفنی در میان مشاوران نیز محبوبیت زیادی دارد، چرا که بسیاری از افراد که قادر به مشاوره حضوری نمی باشند، با این روش می توانند از خدمات مشاوره ای بهره مند شوند. روش تلفنی مشاوره روانشناختی از زمانی که بوجود آمده هر روز در حال بهبود و پیشرفت روش های خود می باشد.

مرکز مشاوره ، نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد با ارائه انواع روشهای مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری آماده ارایه خدمات برای کاهش سختی دسترسی به مشاوره در سراسر ایران است.

 

چرا مشاوره تلفنی از مرکز مشاوره نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد

مرکز مشاوره نوروفیدبک و روانشناسی با ارائه چندین شماره تلفن مختص خدمات مشاوره تلفنی روانشناسی ، مشاوره تلفنی را برای هموطنان عزیز آسان کرده است.

در عین حال هزینه خدمات مشاوره بسیار متناسب (طبق تعرفه سازمان بهزیستی) است، همین طور از کیفیت لازم نیز برخوردار است، چرا که مشاوره تلفنی روانشناسی توسط همان مشاوران حضوری با تجربه انجام می شود.

مشاوره روانشناسی تلفنی بدلیل عدم برخورداری از ویژگی مشاوره حضوری باید لزوما توسط افراد مجرب و با دانش و توانایی بالای روانشناسی انجام شود.

اگرچه بیشتر مخاطبان مشاوره تلفنی در ادامه تمایل به مشاوره حضوری نیز دارند، ولی کیفیت مشاوره تلفنی روانشناسی باید به اندازه ای بالا باشد که نیازهای مشاوره فرد را تامین و او را به پاسخ لازم برساند.

 

روش انجام مشاوره تلفنی

روش انجام مشاوره تلفنی به این صورت است که افراد در تماس با یکی از شماره های تماس مرکز، به منشی متصل و پس از کسب اطلاعات لازم به یکی از متخصصین مشاوره مربوطه ارجاع داده می شود و بعد از پایان مکالمه، شماره حساب و این که با کدام متخصص و چه زمانی باید مشاوره انجام شود به مراجع اطلاع داده می شود.

در مرحله بعد و در زمان مشاوره تلفنی اطلاعات و دستورالعمل هایی که با توجه به مشکل افراد از طرف مشاور و متخصصین تشخیص داده شود از سوی مشاور به وی ارائه می شود. و در صورتی که فرد تمایل به ادامه مشاوره بصورت تلفنی را داشته باشد، در جلسه دوم برای این منظور به وی اطلاعات لازم داده خواهد شد.

بسیاری از مواقع فرد تحت مشاوره در مورد وضعیت و نیاز واقعی خود اطلاع کافی و تصویر روشنی ندارد. در این موارد توصیه می شود حداقل یک جلسه مشاوره حضوری برای وی انجام شود.

 

مراحل اصلی مشاوره غیر حضوری

در زیر مراحل اصلی روش انجام مشاوره تلفنی روانشناسی ارائه شده است. کرانه خرد شما را در دریافت بهترین مشاوره تلفنی روانشناسی برای زندگی بهتر راهنمایی خواهد کرد.

  1. تماس تلفنی فرد با مرکز و تشکیل بانک اطلاعاتی برای فرد.
  2. دریافت شماره حساب و پرداخت وجه.
  3. انجام مشاوره تلفنی توسط مجرب ترین مشاور مرکز (مشاور و متخصص، مربوط به همان مشکل مراجع) و دریافت اطلاعات اصلی و مهم در مورد فرد.
  4. بررسی و آنالیز اطلاعات توسط مشاور و تصمیم گیری در خصوص راه حل ها و نحوه ادامه مشاوره.
  5. ارائه نتایج اولیه بررسی مشاور به فرد و ارائه راه کارها و توصیه های مشاور به فرد.
  6. یک جلسه مشاوره حضوری در صورت تمایل فرد برای دریافت اطلاعات کامل در مورد مشاوره فرد.
  7. برنامه ریزی مشاور برای ادامه درمان بصورت مشاوره تلفنی و ایجاد فایل درمانی برای فرد.

مشاوره تلفنی روشی بی نقص برای درمان است و همچنین آسان ترین روش برای دسترسی همه افراد و بیماران و مراجعین به مشاوره در هر زمینه ای به مشاوران با تجربه و مجرب و متخصص است، به طوری که حداقل هزینه و وقت را برای مراجعین به دنبال داشته باشد.

 

مزایای روش مشاوره تلفنی روانشناسی

در بیشتر موارد مشاوره های تلفنی دیده شده است که از میزان بار روانی روی مراجعان بعد از مشاوره به شدت کاسته شده است. این اولین و مهمترین وی‍ژگی مشاوره تلفنی است. مزیت دوم مشاوره تلفنی کاهش هزینه های جانبی آن است (ترافیک و زمان) که امکان مشاوره با تعداد زیاد جلسات مشاوره را فراهم می کند.

همچنین در این روش فرد در هر موقعیت جغرافیایی میتواند از این نوع مشاوره روانشناسی تلفنی برخوردار شود.

بعلاوه مشاوره تلفنی در مرکز روانشناسی ما همراه با ایجاد فایل درمانی برای فرد است، این روش در واقع درمان ادامه داری است که درمان های روانشناسی با ماهیت طولانی مدت را بخوبی تحت پوشش قرار می دهد. مشاوره تلفنی روانشناسی و یا روانشناختی یک روش کارآمد و ارزان و البته پیشرفته برای همه افراد است.

 


مشاوره تلفنی مرکز کرانه خرد

مرکز مشاوره نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی و حضوری خود پاسخگوی سوالات شما در زمینه های مختلف می باشد. از جمله مهمترین خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 

مشاوره خانواده تلفنی مرکز مشاوره نورفیدبک و روانشناسی کرانه خرد 88522410

مشاوره خانواده تلفنی مرکز مشاوره نورفیدبک و روانشناسی کرانه خرد ۸۸۵۲۲۴۱۰

مشاوره تلفنی خانواده

 

مشاوره خانواده یک طیف وسیع از مسائل و چالش های موجود در خانواده ها را در بر می گیرد. در گذشته خانواده ها برای حل کردن مشکلاتشان، با افراد با تجربه و سن بالای خانواده خود به اصطلاح ریش سفید خانواده مشورت می کردند. اما امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی و نیازهایی که زندگی امروزه می طلبد، خانواده ها با مشکلات پیچیده تری مواجه هستند و برای حل این مشکلات نیاز به مشاوره با یک متخصص دارند. مشاوره خانواده تلفنی یا حضوری هر دو می توانند به شما برای رفع این مشکلات کمک کنند.

مشاوره تلفنی کودک و نوجوان مرکز مشاوره نوروفیدبک کرانه خرد ۸۸۵۲۲۴۱۰

مشاوره تلفنی کودک و نوجوان مرکز مشاوره نورفیدبک و روانشناسی کرانه خرد ۸۸۵۲۲۴۱۰

مشاوره تلفنی کودک و نوجوان

 

مشاوره تلفنی کودک و نوجوان ، دوره کودکی و نوجوانی دو دوره بسیار مهم در زندگی است که شکل گیری بسیاری از سازو کارهای روانشناختی در طی این دو مرحله اتفاق می افتد.

دوره کودکی در واقع دوره یادگیری عمیق ترین و تاثیر گذارترین و حیاتی ترین و در عین حال ساده ترین اصول مورد نیاز برای زنده ماندن است.

در دوره نوجوانی سرعت یادگیری مستقیم بسیار بیشتر می شود و نوجوان در  آستانه ورود به سن بلوغ…

مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاوره و روانشناسی کرانه خرد ۸۸۵۲۲۴۱۰

مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز مشاوره نورفیدبک و روانشناسی کرانه خرد ۸۸۵۲۲۴۱۰

مشاوره تحصیلی تلفنی

 

پیشرفته تر شدن زندگی و بالا رفتن سطح آن و کمتر شدن وقت افراد به علت مشغله ی زیاد باعث شده است که همه ی افراد با مشکل کمبود وقت روبرو شوند و مدام برای انجام هر کاری به این فکر کنند که اگر این کار را انجام دهند دیگر برای انجام بقیه کارها وقتی برای آن ها نخواهد ماند. در این بین خانواده هایی که فرزندشان درگیر انتخاب رشته و کنکور سراسری است یا فردی که قصد انتخاب رشته یا تغییر رشته را دارد، فرصت رفتن به مراکز مشاوره تحصیلی و انتظار و نوبت و … را ندارند. پس بنابراین مشاوره تحصیلی تلفنی یکی از آسان ترین راه برای مشاوره گرفتن است.

مشاوره تلفنی خیانت طلاق مرکز مشاوره نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد ۸۸۵۲۲۴۱۰

مشاوره تلفنی خیانت طلاق مرکز مشاوره نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد ۸۸۵۲۲۴۱۰

مشاوره تلفنی خیانت و طلاق

 

خیانت و تعهد یکی از پر چالش ترین مسایل پیش روی زوجین است. بسیاری از افراد با داشتن تصورات ذهنی خودشان و شخص مقابل شان و رابطه شان را همیشه مصون از خطا تصور نموده و حتی قرار گرفتن در جایگاه “خائن” برایشان به قدری دور از ذهن است که ارزیابی چنین موضوعی را توهین آمیز تلقی می کنند. در دنیای ارتباطات، زمین بازی روابط کلا تغییر کرده و تکنولوژی زمینه های متعددی از روابط را در اختیار افراد قرار داده که گسترش و بسط یک رابطه ظاهرا سالم دوستانه، همکارانه یا حتی فامیلی به شکلی بسیار آرام در ظاهر و تند و پیشرونده در باطن صورت می گیرد.