لطفا صبر کنید ...

مشاوره-کرانه-خرد-88522410.jpg

مشاوره

مشاوره

مواجهه با مسائل مختلف زندگی فردی، خانوادگی، اجتماعی، تحصیلی، مذهبی و … اغلب چالش برانگیز و همراه با احساس نارضایتی، سردرگمی، اضطراب، استیصال و درماندگی است. همه ما به تجربه دریافته ایم که به تنهایی قادر به ساماندهی مسائل مختلف زندگی نیستیم. گاهی ممکن است به منظور حل مشکل، از راهنمایی خانواده، دوستان و اطرافیان بهره مند شویم، اما دریافت کمک تخصصی، کنترل بهتر و سریع تر مشکل را با احتمال خطای کمتر میسر می سازد.
تغییرات عمده ای که درعرصه های مختلف زندگی برای فرد به وجود می آورد، معمولا تنش آور است و گاهی ممکن است دسترسی نداشتن به منابع حمایتی مطمئن، بحران هایی را برای افراد.

مرکز مشاوره ، نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد در حال حاضر خدماتی را در زمینه روانشناسی، مشاوره های (فردی،خانوادگی،تحصیلی،شغلی)، نوروتراپی (نوروفیدبک / بیوفیدبک Biofeedback) و بهداشت روان به مراجعان محترم ارائه می دهد.

فعالیت های مرکز مشاوره را می توان به دو بخش الف، مشاوره و درمان ب، بهداشت روان تقسیم کرد. در بخش مشاوره و درمان، متخصصان و کارشناسان روانشناسی، مشاوره و نوروتراپی آماده اند تا مراجعان را برای دستیابی به شرایط ذهنی و روانی مناسب تر و بانشاط تر یاری دهند. خدمات مشاوره به صورت مشاوره حضوری ، مشاوره تلفنی انجام می شود.
در بخش بهداشت روان نیز خدماتی ا ز قبیل تدوین و انتشار بروشورو برگزاری کارگاه ها انجام می پذیرد. تهیه اقلام منتشر شده با مراجعه حضوری یا پرینت از سایت امکان پذیر خواهد بود.

 

مشاور کیست ؟

تعدادی از متخصصان آموزش دیده و مشاوران با تجربه که به منظور کمک به افراد با طیف وسیعی ازمشکلات، دوره دیده اند، در موسسه آماده ارائه خدمات هستند.
روانشناس با افکار، نگرشها، احساسات و رفتار سروکار داشته و هم چنین، متخصص در آزمون های روانشناختی است. مشاور با رویکردی فردی یا گروهی، زمینه را برای ایجاد تغییراتی مثبت در فرد فراهم می کنند( از جمله، شروع یک مطالعه یا شروع صحبت صادقانه با دوستان و …) و درباره مسائل تحصیلی، عاطفی، خانوادگی، مذهبی، ارتباطی، وغیره … به شما مشاوره می دهند.

مرکز مشاوره نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد 88522410
مشاور با رویکردی فردی یا گروهی، زمینه را برای ایجاد تغییراتی مثبت در فرد فراهم می کنند.

در مشاوره چه اتفاقی می افتد ؟

مشاوره به معنی پند و اندرز دادن نیست، مشاور به دنبال این است که به شما کمک کند تا بر مسائلی که شما را نگران کرده یا به زحمت انداخته، تمرکز کنید و به درک روشنی از آنها برسید. نقش مشاور حمایت کردن، درک کردن،  گوش دادن و پاسخ دادن بدون قضاوت و انتقاد است. او بهارزش ها، انتخاب ها و سبک زندگی شما احترام می گذارد. او کمک می کند تا احساساتتان را بشناسید و در مواردی، آنچه را که در لایه های زیرین مشکلات کنونی شما وجود دارد، شناسایی کنید. او می تواند در تصمیم گیری ها، انتخاب ها یا تغییراتی که به نفع تان است، شما را یاری کند.

 

مشاور به حل چه مشکلاتی کمک می کند ؟

مشاور به حل اکثر مشکلات شخصی، ارتباطی یا هویتی کمک می کند؛ از جمله، اضطراب، استرس و افسردگی، مشکلات ارتباطی و خانوادگی، مشکلات جنسی و مسائل هویتی. مشاوره هم چنین، می تواند به حل مشکلاتی مانند، سازگاری با فرهنگ جدید، مقابله با شرایط دشوار، تصمیم گیری ها و انتخاب های سخت و یا مشکلات خاص مانند اعتیاد، کمک کند.
صبر نکنید تا مشکلات، بزرگ و جدی شوند ـــ ما ترجیح می دهیم که وقتی مشکلاتتان خفیف هستند، به ما مراجعه کنید، طوری که، بتوان مشکل را سریع تر حل کرد.

 

محرمانه بودن صحبت ها در هنگام مشاوره

مطالبی که شما در اولین جلسه و در طی جلسات مشاوره مطرح می کنید، محرمانه است. در شرایط عادی، هیچ چیز، به کس دیگری، خارج از مرکز، بدون اجازه صریح شما، باز گو نمی شود.

محرمانه بودن اطلاعات مراجعان
مطالبی که شما در اولین جلسه و در طی جلسات مشاوره مطرح می کنید، محرمانه است.

ندرتا، شرایطی وجود دارد که ما این حق را بر خود محفوظ می دانیم که محرمانه بودن را زیر پابگذاریم. این موقعیت ها، فقط مواردی را شامل می گردد که مشخص شود، خطری جدی سلامتشما یا دیگری را تهدید می کند. لطفا اگر سوالی در این زمینه دارید، با ما تماس بگیرید. اطلاعات مبتنی بر واقعیتی که در فرم اولیه مشاوره و سپس در جلسات مشاوره ارائه می دهید، ممکن است، درقالب آمارهای بدون نام، برای استفاده از خدمات واحد مشاوره ، گرد آوری شود.

درمواردی، جهت ارزیابی عملکرد مرکز و بررسی نظرات مراجعه کنندگان به مرکز، ممکن است پرسشنامه هایی، از طریق پست یا حضوری در اختیار شما قرار گیرد. شما می توانید این پرسشنامه ها را با نام یا بدون نام تکمیل کنید.

 

  • تعیین وقت مشاوره
    هر روز از شنبه تا چهار شنبه، از ساعت 9 صبح الی 19 و پنجشنبه ها از ساعت 9 الی 14، آماده ارائه خدمات هستیم. شما می توانید با مراجعه حضوری به مرکز مشاوره نوروفیدبک و روانشناسی کرانه خرد – 88522410 و یا  آنلاین تعیین وقت نمائید و به این ترتیب امکان اولین ارتباط مشاوره ای را فراهم کنید.

پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

پنج × 1 =


درباره ما

مرکز مشاوره ، نوروفیدبک و روانشناسی کرانــــه خرد ، در سال ۱۳۹۶ و با بهره گیــــری از کادری مجرب شروع به فعالیت کرد. مسئولیت فنی این مجمــوعه را دکتــر مـــریم شاهرخی ، دانــش آموخته روان شنـــاسی بالینی عهده دار هستند. در این مرکــــز خدمـات روان درمانی انفـرادی ، مشـاوره کــودک و نوجــوان، مشاوره خانواده ، نوروفیدبک، بیوفیدبک، آزمون های روانشناختی، کارورزی ، گفتـــار درمانی و بازی درمـانی ارائــه می گردد.

کلیه حقوق این قالب برای مرکز مشاوره، نوروفیدبک و روان شناسی کرانه خرد محفوظ می باشد

بالا