لطفا صبر کنید ...

چرا مراجعه به روانشناس ؟

فروردین ۳۱, ۱۳۹۸ 0
چرا-روانشناس-؟.jpg

چرا مراجعه به روانشناس ؟

چرا مراجعه به روانشناس ؟

همه پدرها و مادرها، روزهایی داشته اند که نگران سلامت روان فرزندانشان باشند و فکر مراجعه به روانشناس به سرشان زده باشد.

لجبازی ، حرف ناشنوی ، گریه ، اضطراب ، ناخن جویدن ، شب ادراری ، تمرکز نداشتن ، فعالیت زیاد و… موضوعاتی هستند که به نوعی، گروهی از والدین را درگیر می کنند. اما واقعیت این است که بخش بسیار زیادی از این مشکلات، ناشی از ناآگاهی والدین و اشتباهاتی است که در فرزند پروری داشته اند.

مراجعه زودهنگام به روانشناس، به خانواده ها کمک خواهد کرد تا هرچه سریعتر نسبت به پیشرفت مشکلاتی که در رابطه با فرزندشان دارند، اقدام کنند. چرا که این مشکلات کوچک و بزرگ، می توانند در آینده به مسایلی پیچیده تبدیل شوند. اما کودکی، بهترین زمان برای آموزش والدین، پیشگیری از انجام اشتباهات در رابطه با کودکان، رفع موارد جزیی و درمان مسائل مهمتر است.

مژگان یزدان بخش – روانشناس و نوروتراپیست


پاسخ دادن

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری نشانه گذاری شده اند *

10 − 8 =


درباره ما

مرکز مشاوره ، نوروفیدبک و روانشناسی کرانــــه خرد ، در سال ۱۳۹۶ و با بهره گیــــری از کادری مجرب شروع به فعالیت کرد. مسئولیت فنی این مجمــوعه را دکتــر مـــریم شاهرخی ، دانــش آموخته روان شنـــاسی بالینی عهده دار هستند. در این مرکــــز خدمـات روان درمانی انفـرادی ، مشـاوره کــودک و نوجــوان، مشاوره خانواده ، نوروفیدبک، بیوفیدبک، آزمون های روانشناختی، کارورزی ، گفتـــار درمانی و بازی درمـانی ارائــه می گردد.

کلیه حقوق این قالب برای مرکز مشاوره، نوروفیدبک و روان شناسی کرانه خرد محفوظ می باشد

بالا